Napisz nowy tematOdpowiedz do tematuShare|

John Smith

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
Ogólne
Dodatkowe

Pisanie John Smith  ♦ Pią Lis 09 2018, 17:59;

John Smith
Brad Pitt

 DATA URODZENIA: 2191 (35)
 ZAWÓD: bezrobotny/mechanik-elektronik/zwykły złodziej
 POCHODZENIE:New York
 
UMIEJĘTNOŚCI:
Inteligencja: 20/100
Kondycja: 15/100
Reakcja: 15/100
Celność: 10/100
Spostrzegawczość: 15/100
Umiejętność dodatkowa: 10/100
  CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
wzrost: 180
waga: 78
kolor oczu: Niebieskie
znaki szczególne:Tatuaże: dłoń, brzuch, przedramienia
         
CHARAKTER I HISTORIA POSTACI
Bronx to jego dzielnica. Obskurny sierociniec w którym się wychował, metalowe łóżka, odstająca farba od ściany, wieczne problemy z ciepłą wodą no i ten dach na poddaszu też przeciekał. Rodziców nie znał. Podobno zostawili go przed drzwiami bidula. Tak mówią koledzy. Niestety nie pamięta. Pamięta jedynie zimno. Wieczne problemy, jakie stwarzał były codziennością. Nie kochał niczego i nikogo. Żył bo żył, jedynie co mu sprawiało przyjemność to praca z miejscowym cieciem przy naprawach sprzętów, silników, urządzeń, ciągał się za nim jak cień. I chyba tylko niemu udało mu się skończyć szkołę i wyuczyć zawodu elektro-mechanika. I to była druga rzecz do której wkładał serce. Pierwszą było ryzyko i chwytanie świata w swoim zasięgu. Bronx nie był grzeczną dzielnicą, a chłopak nie mający autorytetu szybko wtopił się w otaczający bród i syf. Chłonął go jak gąbka i on chłonął Bronx. Pierwsze rozboje, drobne kradzieże, alkohol i wizja własnego pięknego świata. Tego lepszego. Bo kto chłopakowi miał powiedzieć jak żyć. Paserstwo i kasa ze sklepów nocnych dawała mu utrzymanie dawało mu utrzymanie.
To był wieczór jak każdy inny, sprzedaż gadżetów skubniętych ze sklepowych półek. Dwa piwka i papieros. Skończyły się!
Każdy by chciał napisać piękną historię. Wyniosłą, mieć wszystko gotowe, podane na tacy. Ułożone życie, wartości, charakter, kartę kredytową bez debetu, mieszkanie.
Wejście do sklepu dziewiętnastoletniego chłopaka miało odmienić jego życie i odmieniło. Co miał myśleć młody chłopak który wszedł w dorosłość kilka miesięcy temu. Uśmiechnął się widząc młodą dziewczynę. Potem wszystko potoczyło się szybko, kilkanaście minut później pili kradzione wino.  Kto by przypuszczał, że będzie to krok do wielkiej przyjaźni, dwie dusze które odnalazły się w brudnym świecie, które nie miały nikogo. Stały się dla siebie kimś wyjątkowym, przyjaźń, a może coś więcej. Na pewno więcej! Uzupełniali się nawzajem, szaleni i nieprzewidywalni, ona opanowanie, on dzikość, ona rozsądek, on szaleństwo. Jedno było pewne, jak by trzeba było skoczyć w przepaść chwycili by się za ręce i zrobili by to razem. Uzupełniali się w swoim szaleństwie nawzajem. Drogę swojego życia wybrali sami, a ona doprowadziła ich do Vegas i przed ołtarz, tam wzięli ślub, sam  „Elvis” im go udzielał. Napady były dodatkiem do nich samych. Niczym hobby, niczym sklejanie modeli, taka pasja, a że szło im całkiem nieźle skoki były śmielsze i bardziej brawurowe, aż do momentu tego pamiętnego gdzie coś poszło nie tak. Sześć długich lat zakładzie karnym za napaść z bronią w ręku. Nie było to rozstanie Jane. To był cholernie długi przystanek. Aż do wczoraj!

CIEKAWOSTKI:
- Pali Regularnie
- Pije Regularnie
- Ma słabość do Jane

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

John Smith

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Remus John Lupin
» Remus John Lupin
» John Murphy
» John Amadeus Hudson

Permissions in this forum:Możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Rode! :: POCZĄTEK :: O postaci :: Karty postaci :: W budowie-
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu