Share|

Dom Randallów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
Ogólne
Dodatkowe
Character sheet
Wiek: 35 lat
Reputacja: Akceptowany
Ekwipunek podręczny: Papierosy, pudełko zapałek, notatnik z ołówkiem, klucze

Pisanie Dom Randallów   ♦ Sob Lis 11 2017, 00:04;


Dom Randallów

LOKATORZY: Scott & Lizzy & Jenny

Średniej wielkości dom jednorodzinny, który mieści się w północnej dzielnicy mieszkalnej Rode. Kojarzy się z domami z poprzednich wieków. Można uznać, że poprzedni właściciele budynku byli tradycjonalistami, którzy w dobie modernizmu chcieli dodać trochę stylu z przedmieścia. Łatwo zauważyć, że potrzebuje on remontu ze względu na eksploatację przez ostatnie kilkanaście lat i brak jakiejkolwiek renowacji.
Budynek nie wydaje się wielki, ale wnętrze domu jest przestrzenne i podchodzące pod styl eklektyczny. Mimo że ściany zdają się być niedokończone ze względu na surowe cegły, to umeblowanie i pozostałe dekoracje dodają przytulności.
Po wejściu do domu trafia się do przedsionka prowadzącego do kuchni i jadalni, toalety, a także do salonu. Z niego można wyjść na ogród na tyłach czy też przedostać się na piętro, które mieści trzy sypialnie i łazienkę. W ogrodzie stoi niewielka szopa na sezonowe przedmioty oraz narzędzia. Dwie ławy ogrodowe postawione są przy gotowym już palenisku.

Wnętrza:
 


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://postmortem.forumpolish.com/t342-scott-randall#5232
avatar
Ogólne
Dodatkowe

Pisanie Re: Dom Randallów   ♦ Nie Maj 13 2018, 19:29;

Późną nocą obudził was odgłos wybuchu. Wystarczył moment by pojawiły się płomienie oraz krzyki ludzi. Jeśli Jenny wyjrzała przez okno mogła zobaczyć na ulicy sąsiadów. Nie wszyscy byli do końca ubrani, Jeden z mężczyzn był w samej piżamie. Ktoś krzyczał, kobieta usłyszeć mogła także płacz dziecka. Budynek nieopodal był zniszczony, przez wybite okna na trzecim piętrze buchały pomarańczowe płomienie. Jeszcze nie wiedziała, że brak straży pożarnej spowodowany był innym pożarem, w centrum.

_________________
Sesje:
- Summer (Artem)
- Rios (przyczepa McD., Rudi)
- Artemis (retro u Pameli, Rosa)
- Costia (zaułek w centrum, Rosa)
- Pożar u Edamsa/Novaka (Rosa)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Dom Randallów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Rode! :: FABUŁA :: Rode :: Dzielnice mieszkalne-