Share|

REGULAMIN

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
Ogólne
Dodatkowe
Character sheet
Wiek: pleple
Ekwipunek podręczny:

Pisanie REGULAMIN  ♦ Sob Lip 01 2017, 17:52;REGULAMIN


Ogólne
1. Post Mortem jest forum autorskim stworzonym po części na bazie poprzedniej jego wersji (NeoZiggurat) oraz inspirowane w niewielkim stopniu takimi produkcjami jak Final Fantasy, The Expanse oraz innymi.
2. Przed stworzeniem Karty Postaci i rozpoczęciem gry należy zapoznać się z Wademekum gry.
3. Karta postaci Gracza powinna być zgodna z podanym WZOREM.
4. Staramy się przestrzegać zasad poprawnej polszczyzny.
5. Wszelkie kłótnie prosimy przenosić na prywatne kanały komunikacyjne.

Rejestracja
1. Nazwą użytkownika musi być imię i nazwisko postaci.
2. Dozwolone jest posiadanie dowolnej ilości multikont, jednak wszystkie postaci muszą mieć zaakceptowaną kartę postaci i być aktywne.
3. Rozmiar avatarów winien wynosić 200 pikseli szerokości i 320 długości. Tak, ten nudny standard.
4. Na forum obowiązują wizerunki realne. Avatary w innej konwencji nie będą akceptowane.
5. Bez zaakceptowanej Karty postaci, gracz nie może przystąpić do rozgrywki.
6. Jeśli sprawdzający Kartę postaci wykaże jakieś nieprawidłowości, gracz zobowiązany jest do poprawienia błędów i ponownego czekania na akceptację.
7. Po stworzeniu Karty Postaci Gracz powinien uzupełnić pola profilu a po akceptacji stworzyć i uzupełnić temat z Niezbędnikiem.

Rozgrywka
1. Lokacje tworzone są przez Mistrza Gry. Wyjątek stanowią tematy będące mieszkaniem/domem postaci - te gracz może stworzyć sam.
2. Posty nie muszą być długie, ale powinny zawierać niezbędną dla rozgrywki ilość informacji o zdarzeniach, odczuciach postaci, jej wypowiedziach i reakcjach. Tak, by osoba biorąca współudział w grze miała do czego się odnieść podczas rozgrywki. Od dnia 15.01.2018 minimalna długość posta powinna wynosić 10 linijek. Zasada może ulec zmianie, gdy MG zadecyduje tak w danej rozgrywce.
3. Jeśli postać przechodzi do następnej lokacji, należy umieścić informację dokąd się udaje na końcu posta po ZT. Jeśli zaś ma zostać zawieszona w próżni, wystarczy samo ZT.
4. Bilokacja na forum jest dozwolona. Do bilokacji nie może jednak dojść, jeśli gracz rozgrywa sesję, która może mieć znaczący wpływ na przyszłe wydarzenia (tj. ubytki na zdrowiu, śmierć bliskiego, dostęp do ważnych informacji etc.). Jeśli nie jesteś pewien sesji, śmiało skonsultuj się z Mistrzem Gry.
5. Gracze mają prawo samodzielnie tworzyć kostki, a postaci wskazane do rzutu kośćmi zobowiązane są do uwzględnienia wylosowanych zdarzeń w swoich odpowiedziach.
6. Jeśli gracz zechce uśmiercić swoją postać w sposób inny niż popełnienie samobójstwa, a w danym momencie nie ma żadnych sprzyjających po temu sesji, powinien do skontaktowania się z Mistrzem Gry. Mistrz Gry może poinformować gracza, w jakich okolicznościach jego postać zginie, ale nie jest do tego zobowiązany.


Mistrz Gry
1. Ma prawo wtrącić się w dowolnym momencie rozgrywki bez konieczności wcześniejszego informowania o tym fakcie graczy, a gracze muszą dostosować się do zdarzeń i instrukcji przez niego przedstawionych.
2. Ma prawo uśmiercić lub okaleczyć postać w czasie pojedynku lub moderowanych przez niego zdarzeń.
3. Decyzje Mistrza Gry są ostateczne i wszelkie prośby o pozostawienie danej postaci przy życiu czy zdrowiu należy zgłaszać przed rozgrywką. Mistrz Gry może uwzględnić te prośby lub nie, wszystko zależy od jego dobrej woli i tego, jak potoczy się rozgrywka.
4. Ma prawo do wykreowania w swoich postach dowolnej ilości postaci niezależnych, których losem pokieruje w swoich postach.
5. Gracze mają prawo do zwrócenia się do Mistrza Gry z prośbą o poprowadzenie sesji.

Końcowe:
1. Rejestracja jest równoznaczna z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie.
3. W przypadku rażącego naruszenia Regulaminu użytkownik najpierw otrzymuje ostrzeżenie, a gdy nie zmieni swojego postępowania może zostać trwale usunięty z forum.
4. W przypadku pytań i/lub propozycji należy skontaktować się z administracją/Mistrzem Gry.DODATKOWE:
Kody forów są autorstwa Halloween a dział "kto jest online?" Okhmhaka z never-utopia.com. Kod ze spisu użytkowników oraz nawigacja pochodzą z CCC. Odznaki wzorowane są na systemie odznak jaki stworzyła Nibi Nibi na oldwhiskey.pl Wiele ikon na odznakach podchodzi z flaticon.com.
Większość grafik znajdujących się na forum pochodzi z Pexels, stron udostępniających darmową grafikę, Pinteresta bądź Tumblra. Staramy się korzystać ze zdjęć, których można używać, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zweryfikować. Jeśli zauważyłeś, że coś jest nie tak, daj nam znać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://postmortem.forumpolish.com/t1-your-first-subject#2

REGULAMIN

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Rode! :: POCZĄTEK :: Podstawowe-