Share|

REGULAMIN

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
Ogólne
Dodatkowe
Character sheet
Wiek: pleple
Reputacja: admin adminowski
Ekwipunek podręczny:

Pisanie REGULAMIN  ♦ Sob Lip 01 2017, 17:52;REGULAMIN


Ogólne
1. Post Mortem jest forum autorskim stworzonym po części na bazie poprzedniej jego wersji (NeoZiggurat) oraz inspirowane w niewielkim stopniu takimi produkcjami jak Final Fantasy, The Expanse oraz innymi.
2. Przed stworzeniem Karty Postaci i rozpoczęciem gry należy zapoznać się z Wademekum gry.
3. Karta postaci Gracza powinna być zgodna z podanym WZOREM.
4. Staramy się przestrzegać zasad poprawnej polszczyzny.
5. Wszelkie kłótnie prosimy przenosić na prywatne kanały komunikacyjne.

Rejestracja
1. Nazwą użytkownika musi być imię i nazwisko postaci.
2. Dozwolone jest posiadanie dowolnej ilości multikont, jednak wszystkie postaci muszą mieć zaakceptowaną kartę postaci i być aktywne.
3. Rozmiar avatarów winien wynosić 200 pikseli szerokości i 320 długości. Tak, ten nudny standard.
4. Na forum obowiązują wizerunki realne. Avatary w innej konwencji nie będą akceptowane.
5. Bez zaakceptowanej Karty postaci, gracz nie może przystąpić do rozgrywki.
6. Jeśli sprawdzający Kartę postaci wykaże jakieś nieprawidłowości, gracz zobowiązany jest do poprawienia błędów i ponownego czekania na akceptację.
7. Po stworzeniu Karty Postaci Gracz powinien uzupełnić pola profilu a po akceptacji stworzyć i uzupełnić temat z Niezbędnikiem.

Rozgrywka
1. Lokacje tworzone są przez Mistrza Gry. Wyjątek stanowią tematy będące mieszkaniem/domem postaci - te gracz może stworzyć sam.
2. Posty nie muszą być długie, ale powinny zawierać niezbędną dla rozgrywki ilość informacji o zdarzeniach, odczuciach postaci, jej wypowiedziach i reakcjach. Tak, by osoba biorąca współudział w grze miała do czego się odnieść podczas rozgrywki. Od dnia 15.01.2018 minimalna długość posta powinna wynosić 10 linijek. Zasada może ulec zmianie, gdy MG zadecyduje tak w danej rozgrywce.
3. Jeśli postać przechodzi do następnej lokacji, należy umieścić informację dokąd się udaje na końcu posta po ZT. Jeśli zaś ma zostać zawieszona w próżni, wystarczy samo ZT.
4. Bilokacja na forum jest niedozwolona. Do bilokacji może jednak dojść, jeśli Mistrz Gry wyrazi na nią zgodę, co należy odnotować w początku drugiej rozgrywki. Mistrz Gry może też zezwolić na tymczasową bilokację podczas eventów oraz niektórych sesji, o czym poinformuje w odpowiednim temacie.
5. Gracze mają prawo samodzielnie tworzyć kostki, a postaci wskazane do rzutu kośćmi zobowiązane są do uwzględnienia wylosowanych zdarzeń w swoich odpowiedziach.
6. Jeśli gracz zechce uśmiercić swoją postać w sposób inny niż popełnienie samobójstwa, a w danym momencie nie ma żadnych sprzyjających po temu sesji, powinien do skontaktowania się z Mistrzem Gry. Mistrz Gry może poinformować gracza, w jakich okolicznościach jego postać zginie, ale nie jest do tego zobowiązany.


Mistrz Gry
1. Ma prawo wtrącić się w dowolnym momencie rozgrywki bez konieczności wcześniejszego informowania o tym fakcie graczy, a gracze muszą dostosować się do zdarzeń i instrukcji przez niego przedstawionych.
2. Ma prawo uśmiercić lub okaleczyć postać w czasie pojedynku lub moderowanych przez niego zdarzeń.
3. Decyzje Mistrza Gry są ostateczne i wszelkie prośby o pozostawienie danej postaci przy życiu czy zdrowiu należy zgłaszać przed rozgrywką. Mistrz Gry może uwzględnić te prośby lub nie, wszystko zależy od jego dobrej woli i tego, jak potoczy się rozgrywka.
4. Ma prawo do wykreowania w swoich postach dowolnej ilości postaci niezależnych, których losem pokieruje w swoich postach.
5. Gracze mają prawo do zwrócenia się do Mistrza Gry z prośbą o poprowadzenie sesji.

Końcowe:
1. Rejestracja jest równoznaczna z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie.
3. W przypadku rażącego naruszenia Regulaminu użytkownik najpierw otrzymuje ostrzeżenie, a gdy nie zmieni swojego postępowania może zostać trwale usunięty z forum.
4. W przypadku pytań i/lub propozycji należy skontaktować się z administracją/Mistrzem Gry.DODATKOWE:
Kody forów są autorstwa Halloween a dział "kto jest online?" Okhmhaka z never-utopia.com. Odznaki wzorowane są na systemie odznak jaki stworzyła Nibi Nibi na oldwhiskey.pl Wiele ikon na odznakach podchodzi z flaticon.com.
Większość grafik znajdujących się na forum pochodzi z Pexels, stron udostępniających darmową grafikę, Pinteresta bądź Tumblra. Staramy się korzystać ze zdjęć, których można używać, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zweryfikować. Jeśli zauważyłeś, że coś jest nie tak, daj nam znać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://postmortem.forumpolish.com/t1-your-first-subject#2

REGULAMIN

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Regulamin Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
» Regulamin Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
» Łowcy Wampirów
» Regulamin eventowy
» Regulamin forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Witaj w Rode! :: POCZĄTEK :: Podstawowe-